بلاگ

پس از اتمام بازی Horizon Forbidden West آن را کنار نگذارید

اگر بازی Horizon Forbidden West را تمام کردید هنوز کار شما تموم شده است. برایتان جالب خواهد بود که بدانید پس از اتمام بازی Horizon Forbidden West و به پایان رساندن داستان ماجراجویی ایلوی در غرب ممنوعه، هنوز هم کارهای زیادی وجود دارد که می‌توانید با رفتن به سراغ آن‌ها، ساعت‌های بیش‌تری در این دنیای زیبا بمانید و حسابی سرگرم شوید. ماجراجویی‌های ایلوی در این بازی تنها به خط اصلی داستان محدود نمی‌شود و مقیاس به شدت بزرگی دارد.

شما می توانید کارهای فرعی بسیاری را پس از اتمام این بازی هیجان انگیز انجام دهید. در این مقاله قصد داریم به شما چند کار فرعی را معرفی کنیم و بتوانید پس از اتمام بازی Horizon Forbidden West انجام دهید. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

کارهای فرعی و جذاب پس از اتمام بازی Horizon Forbidden West

بازی Horizon Forbidden West که در تاریخ 29 بهمن 1400 برای پلتفرم های PS4 . PS5  و در سبک اکشن ماجراجویی منتشر شد توانست خیلی سریع طرفداران زیادی را پیدا کند. اما بسیاری از طرفداران از مکان های مخفی و مینی گیم های مختلف در دنیای بازی اطلاع ندارند. به همین دلیل پس از اتمام بازی، آن را کنار گذاشته و به سراغ بازی های دیگر می روند. اما در ادامه با کارهای فرعی که می توانید با آنها هم سرگرم شوید و هم تجربه های متفاوت و جالبی داشته باشید آشنا می شوید.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بازی های اکشن ماجراجویی به لیتک زیر مراجعه کنید:

 

قهرمان Machine Strike شوید

ممکن است تعجب کنید و با این اسم آشنا نباشید. پس بد نیست بدانید Machine Strike یکی از مینی گیم های Horizon Forbidden West است. اگر به بازی های فکری سخت و چالش برانگیز علاقه دارید باید بدانید این مینی گیم مخصوص شماست.

اگر قصد دارید این مینی گیم را تجربه کنید قبلش باید بدانید برای تسلط روی آن، باید حسابی تمرین کرده و خود را برای باخت‌های متعدد آماده کنید. نکته‌ای که در این میان وجود دارد، این است که شکست در دست‌های ابتدایی این بازی طبیعی به شمار می‌رود و بهتر است امید خود را از دست ندهید. در این مینی گیم هم می توانید با کمک مهره های حدید و قدرتمندتری از Strike Carver ها قوی تر شوید. این مهره های جدید و قدرتمند به شما در روند پیروزی کمک های بسیاری می کنند. پس بهتر است به فکر یک استراژدی مناسب باشید تا بتوانید حربفان خود را شکست دهید.

 

رسیدن به Level یا سطح ۵۰ را از دست ندهید

اگر تصور می کنید اتمام بازی به معنی رسیدن به بالاترین سطح با level ممکن است سخت در اشتباهید. هنگامی که شما بازی Horizon Forbidden West را تمام کنید به صورت خودکار به level بالایی می رسید اما این آخر مسیر نیست. شما می‌توانید با انجام ماموریت‌های فرعی، تکمیل Errandsها، اتمام Hunting Groundها و رفتن به سراغ مناطق کشف نشده XP زیادی به دست آورده و سطح خود را ارتقا دهید. این کار می تواند بسیار چالش برانگیز و هیجان انگیز باشد. این مورد برعکس کار قبلی بسیار آسان است و نیازی به تلاش های متعدد و شکست های پی در پی ندارد. دلیل آن هم این است که پس از هر فعالیتی XP به شما تعلق می‌گیرد.

پس اصلا نگران نباشید زیرا بازی Horizon Forbidden West آنقدر فعالیت‌های متعددی دارد که حتی اگر همه آن‌ها را انجام ندهید، باز هم به سطح ۵۰ خواهید رسید. بنابراین به گشت و گذار در دنیای زیبای بپردازید و فعالیت‌های فرعی را هم فراموش نکنید.

 

Horizon Forbidden West

منطقه های مخفی و کشف نشده را پیدا کنید

دنیای بازی Horizon Forbidden West به قدری وسیع است که تا دلتان بخواهد منطقه های مخفی و کشف نشده دارد که پیدا کردن آنها تا مدت ها پس از اتمام بازی می تواند شما را سرگرم کند. شما پس از اتمام بازی محتواهای بسیاری دارید ز جمله این محتویات که می‌توانید به سراغ آن‌ها بروید می‌توانیم به ماموریت‌های فرعی،  Errandها،  Salvage Contractها، Relic Ruin ها، Black Box ها و کلی مورد دیگر اشاره کنیم.

اگر به کمی چالش و هیجان نیاز دارید فراموش نکنید پیدا کردن مکان های مخفی می تواند فعالیت خوب و چالش برانگیزی براش شما باشد. پیدا کردن مکان های مخفی می تواند به شما کمک کند اطلاعات بیشتری در مورد استان، شخصیت‌ها و دنیای بازی به دست آورید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *